Doporučení

Prosím, dovolte mi, abych touto cestou poděkovala svým milým klientům. Moc si vážím krásných slov a důvěry. Děkuji :-)

Všechny zásluhy však patří vám. Svobodnou vůlí rozhodujete, co je pro vás dobré a co přijmete. Otevřenost, vnímavost, čisté svědomí, laskavost, práce na sobě a láska přináší nadhled, dobré zdraví, kvalitní a radostný život. Poctivost se vyplácí a vše má smysl.

Vždy se těším na vaše návštěvy a raduji se, když se vám daří. Přeji vám všem moudrost, dobré úmysly, uskutečněné sny, plnost života, štěstí a skutečnou lásku. Mám vás ráda.

Vaše Milena

Řekli o mně

K paní Kumprechtové jsem přišel již poměrně bezradný, se zdravotními potížemi, které se mi po dlouhou dobu nedařilo řešit, a neexistovala k nim objektivní příčina. Noční pocení, neuvěřitelná únava atd. Dvě tři seznamovací masáže, poté k nim opatrně dávkované množství energie plus doporučení, díky kterým jsem začal zvládat bezmála vše. To trvá dodnes, nebudu měnit, myslím, že bych nenašel nic lepšího. Přeji více spokojených klientů, jako jsem já sám. Děkuji.
Honza
Nejdříve bych začala slovem DĚKUJI. K paní Mileně jsem začala chodit na těhotenské masáže a po porodu jsem se u ní „regenerovala“. Když jsem se později nemohla tzv. „hnout“, pomohla mi nejen fyzicky, ale i psychicky. Někdy je totiž problém v duši a tělo jí jen následuje. Nyní mám po pár letech pravidelných návštěv za sebou už druhé těhotenství a s paní Milenou jsem ho zvládla díky kombinaci masáží a Reiki bez jediného problému. Když k tomu přičtu její úžasně milé chování – a o prostředí, ve kterém pracuje, ani nemluvě –, zdá se mi, že slovo DĚKUJI je málo. Ale silnější bohužel neznám. Takže, Mileno, opravdu díky za to, že jste, za Vaše komplexní znalosti a přístup – bez Vás už si to fakt neumím představit :-)
Eva K.
Paní Milena – napůl anděl, napůl psycholog…:-) Znám ji 2 roky a vzniká na ní závislost v tom nejlepším slova smyslu. Pomohla a pomáhá mi fyzicky i psychicky vždy, když jsem v úzkých. Díky za to, že je…
Dáša L.
Super masáže v příjemném domácím prostředí, dávám si většinou komplexní „Remina masáž“ a jsem vždy velmi spokojená. Pokud mám občas problémy s rukama, které zatěžuji při práci, po masáži či Reiki odcházím s „novýma“. Produkty Diochi jsem na doporučení rovněž vyzkoušela a ověřila, že opravdu fungují. Paní Mileno, moc Vám děkuji za věnovanou péči, dobré rady a vůbec celkový přístup.
Věrka
Na masáže k paní Mileně Kumprechtové chodíme celá rodina již několik let. Paní Kumprechtová velmi dbá na pohodlí každého zákazníka (příjemné prostředí, relaxační hudba, sklenice vody připravená po každé masáži apod.), díky tomu odcházíme vždy stoprocentně spokojeni a těšíme se na další návštěvu.
Jana
K paní Kumprechtové jezdím nepravidelně už několik let, ale vždycky po sezónní intenzivní práci, kdy mé tělo potřebuje tu nejlepší péči. A té se mi vždy dostane. Díky svým letitým a neustále se zdokonalujícím zkušenostem ví, „kam sáhnout“ a co je třeba, že odjíždím po její péči jak znovuzrozený. Navíc disponuje ohromným množstvím energie, kterou dokáže použít a předat. Jsou věci, jež jsou nad mé chápání, ale v jejím podání jim věřím a s rukou na srdci říkám, že fungují. Má velký dar, který jí umožňuje pomáhat. Je zkrátka skvělá!
Pavel
Příjemné prostředí, úsměv a uvítání paní Mileny je pro mne začátek zážitku. Pak už se oddám masáži na míru, u které si vždy odpočinu, dozvím se něco nového o tom jak funguje mé tělo a mysl, co bolí je pryč a naberu energii a rady na další hektické dny. Kéž bych mohla chodit každý týden :-)
Anna
Kontaktujte mě

Pomohu vám najít životní rovnováhu. Zavolejte mi nebo napište.

Kontaktujte mě